Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Маршруток меншає

  У міському управлінні транспорту і зв’язку Рівного кажуть, що кожна «маршрутка» після того, як рівняни пересіли на удвічі дешевші за ціною проїзду тролейбуси, втрачає щоденно 200 гривень прибутку. Тож, мовляв, є тільки два виходи із ситуації: або ще підвищити тариф на проїзд, або скоротити кількість «маршруток».

Графік руху скорочено на маршрутах №32, 35, 36, 41, 42, 43, 44, 55, 63, 66, 67. На решті маршрутів у вечірній час інтервал руху між «маршрутками» тепер сягає 15- 30 хвилин. А у вихідні дні перевізники удвічі зменшили кількість автобусів і у стільки ж – збільшили інтервал руху між ними. До того ж, маршрути №№33 і 62 взагалі тимчасово закрили. Також перевізники рекомендували пільговикам їздити у «маршрутках» лише в період з 10 до 16 години, що, вочевидь, означає, що в інші години дня з них братимуть плату за проїзд у повному розмірі.

 Як розповів президент ГО «Союз перевізників», депутат міськради Рівного Валентин Демчук, підвищувати плату за проїзд вони не наважилися, щоб не втратити ще більше пасажирів. Тому вирішено було на зборах перевізників тимчасово, до зниження цін на пальне, скоротити кількість «маршруток» і відправити водіїв у вимушені відпустки.

Із збільшенням вартості проїзду все більше рівнян пересідають на тролейбусний транспорт. Від часу подорожчання проїзду у маршрутках до трьох гривень тролейбус став чи не найпопулярнішим серед рівнян. Лише за лютий тролейбусне управління заробило рекордну для підприємства суму - мільйон триста тисяч гривень. А от перевізники - рахують збитки. Чи принаймні недоотримані гроші. Водії кажуть: після того, як вартість проїзду виросла на, здавалось би незначні 50 копійок, пасажирів значно поменшало.
Перевізники нарікають: ситуація дуже важка. Та піднімати тарифи більше не можуть через "рогатих" конкурентів. Тож шукають інші виходи із ситуації. Вирішили: якщо не можуть збільшити прибутки - скорочуватимуть витрати. Тож попереджають: у вихідні та святкові дні кількість автобусів зменшать удвічі.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: