Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Лінійка крафтового пива Robert Doms поповнилась темним сортом «Robert Doms Мюнхенський»

«Robert Doms Мюнхенський» – темне пиво, яке вирізняється чистим смаком і ароматом, має  виражений смак солоду, приємну хмільну гіркоту та легкий карамельний присмак. Новинка зварена за спеціальною рецептурою із використанням особливого солоду європейського походження. Саме присутність мюнхенського темного солоду «Munich Malt» багато в чому формує оригінальний смак, аромат і колір цього пива. Щільність нового сорту становить 11,5%, вміст алкоголю – не менше 4%.

Перший налив продукту відбувся 6 лютого. «Robert Doms Мюнхенський», як і вся лінійка, випускається на Львівській пивоварні та з середини лютого доступна у продажу на всій території України.

Нагадаємо, що свою назву колекція особливих певних сортів отримала на честь знаменитого власника Львівської пивоварні. Шанований галицький підприємець і меценат XIX століття Роберта Домс цінував пивні традиції, накопичені роками на пивоварні, і обирав лише найкращі рецепти та інгредієнти для виготовлення улюбленого пива. Кажуть, Домс багато подорожував по Європі, відвідуючи різні регіони в пошуках унікальних і оригінальних сортів пива. Кращі рецепти він привозив додому, щоб у стінах Львівської пивоварні під його чітким наглядом майстри відтворювали легендарні смаки. І ось в 2014 році, через півтора століття, Львівська пивоварня, слідуючи стопами Роберта Домса, почала випуск спеціальних сортів пива зі смаками Старої Європи, першими з яких стали світле пиво «Robert Doms Богемський» і напівтемне «Robert Doms Віденський».

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Минулий рік показав, що крафтове пиво «Robert Doms» припало до смаку не тільки шанувальникам пива, але й було удостоєно вищих нагород почесних всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Майстри Львівської пивоварні надзвичайно трепетно ставляться до багатовікових традицій своїх попередників і варять пиво за особливими рецептами. Хочеться вірити, що новинка «Robert Doms Мюнхенський», випущена на честь 300-річного ювілею пивоварні, буде гідно оцінена шанувальниками пива».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: