Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Леся Цуренко зіграє в основній сітці Вімблдону-2022

Українка має можливість уперше з 2019 року зіграти в основній сітці трав'яного Грендслему.

Українська тенісистка Леся Цуренко увійшла до списку учасниць основної сітки третього Грендслему 2022 року - Вімблдону. Про це повідомило видання Рівне.Суспільне.

Цуренко потрапила у список учасниць кваліфікації Вімблдону. Це означало для неї проведення трьох матчів за право зіграти в основній сітці турніру.

Тепер ж українська тенісистка автоматично потрапила до списку учасниць основної сітки. Трапилося це після того, як хорватка Ана Конюх відмовилася від участі на Вімблдоні - Цуренко була наступною у черзі за нею для участі на турнірі.

Таким чином, Цуренко стане четвертою представницею України, яка зіграє в основній сітці турніру. На початку червня стало відомо, що з цієї стадії змагання розпочнуть Ангеліна Калініна, Марта Костюк та Даяна Ястремська.

Востаннє Цуренко грала в основній сітці Вімблдону у 2019 році, поступившись у першому ж матчі. У 2020-му турнір не відбувся, а в останньому розіграші турніру українка пройшла усі три раунди кваліфікації, однак на самому трав'яному Грендслемі не зіграла, знявшись перед матчем першого кола через травму.

Для Цуренко це буде третій поспіль Грендслем, у якому вона зіграє в основній сітці. На Australian Open та Ролан Гаррос українка поступалася у першому ж раунді, причому в обох випадках її обігрувала майбутня чемпіонка турніру - Ешлі Барті та Іга Швьонтек відповідно.


 

#теніс  #Вімблдон  #Цуренко 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: