Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Куди Дубенська ЦРЛ розтратила майже пів мільйона бюджетних коштів?

   Як іінформує прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Рівненській області, аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели планову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Дубенська центральна районна лікарня» Дубенської районної ради  за період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2018 року та встановили фінансових порушень, що призвели до втрат та недоотримання ресурсів на суму 406,9 тис. гривень.

   Двом  зовнішнім  сумісникам за відпрацювання робочого часу за основним місцем роботи лікарня зайво виплатила заробітної плати та відповідно єдиного соціального внеску загалом на суму 117,9 тис. гривень.

   Лікарня та районний бюджет у 2016-2018 роках недоотримали  95,3 тис. грн доходівчерез заниження для 8-ми орендарів розміру орендної плати та безоплатного надання в користування частини приміщення лікарні для двох небюджетних юридичних осіб.

   Ревізією виявлено також  низку інших порушень, що призвели до втрат ресурсів, а саме: зайво сплачено за комунальні послуги, спожиті орендарями, оплачено виконані роботи з капітального ремонту даху будівлі за завищеною підрядником вартості, сплачено за послуги, обсяг та вартість яких завищена їх надавачами, витрачено кошти на медичне обслуговування іноземних громадян тощо.

   Крім того, ревізією виявлено неефективне використання бюджетних коштів на суму 893,9 тис.грн та порушення, які надалі можуть призвести до неефективного витрачання бюджетних коштів майже на суму 100 тис. гривень.

   Зокрема, загальна сума неефективних витрат на оплату праці внаслідок неприведення штатного розпису у відповідність до проведеної оптимізації ліжкового фонду, за нескороченими 5,5 посадами за 2016-2018 роки становить  656 тис. гривень.

   За результатами ревізії на 5 осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення. Об’єкту контролю надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами.  

   Про результати контрольного заходу поінформовано  Дубенську районну раду, Дубенську районну адміністрацію. Матеріали ревізії скеровано Управлінню захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.  

 

 

##Рівненщина #Дубенська ЦРЛ #бюджетні кошти #пів мільйона #розтратили #з‘ясовують 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: