Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Кращі освітяни Рівненської області отримали грошові винагороди

Сьогодні відбулася урочиста церемонія вручення нагород за підсумками першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» в Рівненській області.

Цього року переможцями фінального етапу першого туру всеукраїнського туру чотири освітяни. Зокрема, вчитель Обласного наукового ліцею в м. Рівне Олександр Оверчук у номінації «Біологія», вчитель Обласного наукового ліцею в м. Рівне Володимир Рожко у номінації «Інформатика», вчителька Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів №20 Руслана Якута у номінації «Основи правознавства» та вчителька Радивилівського ліцею №2 ім. П. Г. Стрижака Надія Мулик у номінації «Мистецтво».

Від усього депутатського корпусу переможців першого туру конкурсу привітав перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк.

Шановні колеги, я прекрасно знаю, що означає праця педагога. Це недоспані ночі, це невтомна праця, це багато нервів, але найбільша заслуга вчителя – через роки пишатися своїми вихованцями. Отто фон Бісмарк сказав: «Війни виграють не армії, війни виграють парафіяльні священники та вчителі».  Чому саме вчителі? Тому, що вони є прикладом наслідування для своїх дітей, учнів та батьків. Я впевнений, що кожному вчителю Рівненщини є чим пишатися. Щиро вас вітаю з перемогою, і вірю, що привезете зі столиці високі результати!, - з вітальним словом звернувся Сергій Свисталюк.

Перший заступник голови обласної ради разом з головою ОДА Віталієм Ковалем вручили дипломи та сертифікати чотирьом переможцям.

Педагоги отримали грошові винагороди у розмірі двох посадових окладів вчителя вищої категорії – понад 15 тис грн.

З вітальним словом виступили також голова постійної комісії з гуманітарної політики Алла Черній та голова постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією Сергій Подолін. Вони вручили нагороди лауреатам конкурсу.

Зі свого боку голова Рівненської обласної ради Профспілки працівників освіти і науки України зауважив, що від їхньої організації 16 переможців отримають по 3 тис грн.

Зауважимо, що конкурсні змагання проходили у два етапи. Загалом зареєстровано було 76 учасників, з них участь взяли – 62. Тепер звання кращих вчителів України освітяни будуть виборювати у заключному Всеукраїнському турі конкурсу, який відбудеться в березні – квітні.

Переможці другого туру отримають премію в розмірі 65 тис грн, а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця – премії в розмірі 58, 5 тис грн та 52 тис грн. Окрім того, переможцям буде присвоєно звання «Заслужений вчитель України».

Рівненська обласна рада


 

#визнання  #нагорода 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: