Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Концерт за участю дітей та молоді з інвалідністю відбувся у Рівному

Сьогодні напередодні відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, у Міському будинку культури Рівного відбувся концерт за участю дітей та молоді з інвалідністю – учасників літературно-мистецького клубу «Крок».

За інформацією «Rivne Online».

Про це інформує Рівненська міська рада.

Особливі діти співали, танцювали та демонстрували свої творчі здібності. Загалом на сцену сьогодні вийшли понад сорок вихованців закладу.

На концерті були присутні представники влади, меценати та батьки діток.

Заступник міського голови Юрій Поліщук подякував вихованцям та педагогам центру «Крок» за копітку роботу та нагородив Почесними грамотами Рівненської міської ради та виконавчого комітету:

-Олександра Гомона – директора Рівненського міського центру комплексної реабілітації осіб і дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок»;

  • Ольгу Шустік – завідувача відділення ранньої соціальної реабілітації дітей Рівненського міського центру комплексної реабілітації осіб і дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок»;
  • Марину Шоцьку – вчителя ОТМ відділення ранньої соціальної реабілітації дітей Рівненського міського центру комплексної реабілітації осіб і дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: