Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Контролери Рівнегазу знову зніматимуть показання приладів обліку

З 9 травня вони відновлюють роботу і знову вирушають до домоволодінь споживачів з метою проведення інвентаризації показників лічильників з застосуванням фотофіксації.
Контролери понад два місяці плетуть маскувальні сітки

Світлана Гайдук прийшла працювати в АТ «Рівнегаз» майже 14 років тому.  Вона контролер відділу інспектування сектору побутових лічильників.

В роботі контролера головне знайти підхід до людей. Мабуть, мені це вдається, бо на дільниці в Рівному та районі не було особливих труднощів. Багато людей старшого віку чекають, коли прийду до них, проконсультую, допоможу зняти показник, передам. Зараз в період війни, їм важлива підтримка, порада, добре слово. – Розповідає Світлана Гайдук.

Про початок війни контролерка дізналася о 6.30 ранку. Каже, не могла повірити, сприйняти і думати. Бо має 2 дітей і від того, що чинили окупанти під Києвом та на півдні України,  дуже страшно. Вже понад два місяці відділ, де працюють контролери Рівнегазу, перетворився на волонтерський штаб. Тут поєднують безпосередні професійні обов’язки і плетіння захисних сіток.

Як і всі наші дівчата, я надіюся, що і ця робота для наших захисників важлива. Приємно було, коли нам дякували за надійні та не помітні маскувальні сітки. Ми намагаємося підтримувати всім, чим можемо. Долучалися до збору коштів на військову амуніцію, пекли Великодні паски, передавали із сітками дитячі малюнки. Моя внучка на малюнку написала: Героям Слава. Бережіть себе. Верніться живими. Чекаємо з перемогою.
Перемоги чекають українці і всі без винятку 93 контролери Рівнегазу. 

Компанія звертається з проханням до клієнтів не чинити перешкод в роботі контролерів і надавати доступ до приладів обліку газу. Це дасть змогу не допустити помилок під час нарахування плати за надані послуги.

З 9 травня вони відновлюють роботу і знову вирушають до домоволодінь споживачів з метою проведення інвентаризації показників лічильників з застосуванням фотофіксації. Контролери понад два місяці плетуть маскувальні сітки Контролери понад два місяці плетуть маскувальні сітки ФОТО: АТ "Рівнегаз" Світлана Гайдук прийшла працювати в АТ «Рівнегаз» майже 14 років тому. Вона контролер відділу інспектування сектору побутових лічильників. В роботі контролера головне знайти підхід до людей. Мабуть, мені це вдається, бо на дільниці в Рівному та районі не було особливих труднощів. Багато людей старшого віку чекають, коли прийду до них, проконсультую, допоможу зняти показник, передам. Зараз в період війни, їм важлива підтримка, порада, добре слово. – Розповідає Світлана Гайдук. Про початок війни контролерка дізналася о 6.30 ранку. Каже, не могла повірити, сприйняти і думати. Бо має 2 дітей і від того, що чинили окупанти під Києвом та на півдні України, дуже страшно. Вже понад два місяці відділ, де працюють контролери Рівнегазу, перетворився на волонтерський штаб. Тут поєднують безпосередні професійні обов’язки і плетіння захисних сіток. Як і всі наші дівчата, я надіюся, що і ця робота для наших захисників важлива. Приємно було, коли нам дякували за надійні та не помітні маскувальні сітки. Ми намагаємося підтримувати всім, чим можемо. Долучалися до збору коштів на військову амуніцію, пекли Великодні паски, передавали із сітками дитячі малюнки. Моя внучка на малюнку написала: Героям Слава. Бережіть себе. Верніться живими. Чекаємо з перемогою. Перемоги чекають українці і всі без винятку 93 контролери Рівнегазу. Компанія звертається з проханням до клієнтів не чинити перешкод в роботі контролерів і надавати доступ до приладів обліку газу. Це дасть змогу не допустити помилок під час нарахування плати за надані послуги.

#Рівнегаз 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: