Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Колегія суддів Рівненського апеляційного суду взяла самовідвід у справі оскарження вироку Пустинському

Троє суддів Рівненського апеляційного суду, які ведуть справу Віктора Пустинського, 1 листопада заявили про самовідвід. Зі слів голови суддівської колегії Святослава Гладкого, у них є постійні робочі контакти із суддею міського суду Петром Денисюком, який водночас є потерпілим у цій справі.

Колегія Рівненського апеляційного суду 1 листопада мала розглядати скаргу обласної прокуратури на вирок Сарненського районного суду Рівненської області від 29 липня 2021 року. Повідомили у Рівне.Суспільне.

Ідеться про справу Віктора Пустинського, якому Сарненський райсуд присудив чотири роки і два місяці в'язниці. Його визнали винним у трьох злочинах: хуліганстві, підпалі авто і незаконному зберіганні зброї. Його також визнали невинним у замаху на вбивство судді Петра Денисюка та пошкодженні будинку депутата Юрія Осіпчука. Поки триває апеляція Віктор Пустинський перебуває у слідчому ізоляторі.

Троє суддів Рівненського апеляційного суду, які ведуть справу Віктора Пустинського заявили про самовідвід. Зі слів голови суддівської колегії Святослава Гладкого, у них є постійні робочі контакти із суддею міського суду Петром Денисюком, який водночас є потерпілим у цій справі.

"Кожним суддею із суддів колегії заявлено самовідвід у цьому провадженні з тих підстав, що в силу службових стосунків кожен з суддів спілкується з одним із потерпілих у цьому провадженні Денисюком, який є одночасно як суддею, так і головою Рівненського міського суду. Будь-яке ухвалене нами рішення може вважатись однією зі сторін упередженим. А це – підстава для касації у Верховному суді", – пояснив позицію суддів Святослав Гладкий.

Зі слів прессекретарки Рівненського апеляційного суду Олени Кузьменко, після самовідводу суддів справу Віктора Пустинського, ймовірно, передадуть на розгляд до апеляційного суду однієї з сусідніх областей.

 

#суд  #вирок 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: