Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Кількість осіб, що отруїлися шаурмою у Дубно зростає

Ще четверо учасників рок-фестивалю "Тарас Бульба" з ознаками отруєння звернулися за медичною допомогою у Дубні. 

   Станом на сьогоднішній ранок тепер їх загалом 18 осіб, – про це повідомив Суспільному керівник обласного лабораторного центру Роман Сафонов.

   У стаціонарі інфекційного відділення Дубенської райлікарні перебували десятеро осіб, троє з яких – діти. За інформацією завідувачки інфекційного відділення Наталії Крижанівської, сьогодні сімох дорослих виписали.

   Нагадаємо, що перші звернення за медичною допомогою від учасників фестивалю почали фіксувати 20 липня. Вони стверджували, що їм стало зле за декілька годин після споживання шаурми, придбаної в торговій ятці на території проведення фестивалю.

   За фактом масового отруєння у поліції відкрили кримінальне провадження. Фахівці Держпродспоживслужби відібрали проби з кухонного начиння у торговому вагончику, аби встановити справжню причину отруєння.

   Організатор фестивалю Микола Арсенюк від коментарів відмовився. А власниця вагончика, у якому продавали шаурму на стадіоні "Спартак" у Дубні Ірина Шевчук, припустила, що це може бути конкуренція. І шаурму на фестивалі продавали не лише в її вагончику.

##Рівненщина #Дубно #отруєння #шаурма #зростає 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: