Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Харчовики Рівненщини готуються до міжнародної виставки у Ризі

З 9 до 11 вересня у Ризі відбудеться міжнародна агропродовольча виставка «RIGA FOOD 2021». Участь беруть і харчовики Рівненщини.

Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко провів організаційну нараду, під час якої обговорили умови участі для компаній області.

«Учасниками виставки, попередньо, є понад 700 підприємств із 37 країн світу. Тому для компаній Рівненщини – це хороша можливість зміцнити свої ділові контакти на ринках Європейського Союзу. Організаторами українського стенду виступає Посольство України в Латвійській Республіці спільно з Торгово-промисловою палатою», - зазначив Ігор Тимошенко.

Президент Рівненської торгово-промислової палати Микола Ярощук розповів про особливості проведення виставки. Так, будуть працювати тематично сектори: продукти харчування; технології та інгредієнти; упаковка; функціональні продукти; делікатеси; напої; готельне обладнання; чистка та дезінфекція; наукова розробка в харчовій промисловості; логістика.

Довідка

RIGA FOOD 2021 - найбільша продовольча виставка регіону, в якій традиційно беруть участь країни Балтійського регіону, Скандинавії, Центральної та Східної Європи.

#виставка  #Рига  #харчова промисловість 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: