Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Ігор Приступа продовжить очолювати Острозький військовий ліцей

Сьогодні відбулися три засідання конкурсної комісії, яка обирала переможця конкурсу на посаду начальника КЗ «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Острозького» РОР.

Нагадаємо, що до участі у конкурсі було допущено чотири кандидати. Зокрема, нинішній керівник ліцею Ігор Приступа, який очолював заклад 2 роки, колишній директор ліцею Дем’ян Поліщук, підполковник Василь Олійник та заступник начальника управління бойової підготовки командування ВМС ЗС України капітан І рангу Ігор Колежнюк. Останній на конкурсний відбір не з’явився.

Три кандидати на посаду проходили перевірку на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти та на професійну компетентність шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання. Також вони представили своє бачення перспективного плану розвитку військового ліцею.

В результаті оцінювання Ігор Приступа набрав найвищу кількість балів серед інших кандидатів – 10 балів. Зауважимо, що це найвища кількість балів. Водночас Дем’ян Поліщук набрав 7 балів та Василь Олійник 3 бали. Так, ігоря Приступу оголошено переможцем конкурсного відбору на посаду начальника КЗ «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Острозького». 

Відповідно до Закону України "Про повну загальну освіту" голова обласної ради має укласти контракт з Ігорем Приступою терміном на 6 років. 


Рівенська обласна рада

#керівник  #ліцей 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: