Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Громадам Рівненщини передали зарядні станції від міжнародних партнерів


Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко разом із регіональною кординаторкою програми Ольгою Кашевською передали перші портативні зарядні станції для територіальних громад, волонтерських організацій та інших установ.

У рамках співпраці Рівненської ОВА із Програмою розвитку ООН та Уряду Японії, в область надійшло 140 зарядних станцій. Прилади розподілили між громадами регіону, які брали участь у проєкті.

Як розповів заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, зарядні станції передбачені для використання, у тому числі, у ЦНАПах, медичних та соціальних закладах. Також обладнання отримали і громадські організації, які, зокрема, працюють з переселенцями та військовими.

«Думаю, що кожна громада знайде правильне застосування зарядних станцій. Обладнання буде служити заради нашої спільної перемоги. Щиро вдячні такій підтримці Уряду Японії і народу цієї країни за допомогу», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Сьогодні зарядні станції отримали перші громади, серед них – Повчанська.

«У такий непростий для України час ці пристрої дадуть нашим людям можливість бути постійно на зв’язку. У такій необхідності ми переконалися під час тривалих тривог та відключень електроенергії», - наголосила голова Повчанської територіальної громади Інна Іванюк.

Нагадаємо, Проєкт ПРООН – один із найбільших грантових проєктів, який нині реалізується в області. Він діє ще з 2008 року. За цей час втілено безліч ідей з децентралізації, енергоефективності, проєктного менеджменту.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: