Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Головного архітектора офіційно представили у Рівному

Сьогодні міський голова Рівного Олександр ТРЕТЯК представив нового начальника управління містобудування і архітектури, головного архітектора міста.

За інформаією газети "7 днів".

Ним став Дмитро Котляров, який має багаторічний досвід у сфері архітектури та будівництва.

– Це надзвичайно відповідальна та важлива для нашої громади тема. Адже через відсутність головного архітектора ми зараз помічаємо чимало недопрацювань в цій галузі. Впевнений, що Дмитро Котляров зможе почати незворотні позитивні зміни у сфері будівництва, навести лад з незаконними забудовами та зробити впевнені кроки для створення європейського обличчя Рівного, наголосив Олександр Третяк.

Нагадаємо, більше 5 років в Рівному це місце було вакантне, декілька разів оголошувалися конкурси, але бажаючих зайняти цю посаду не було. Згідно з регламентом і законодавством, начальник міського управління архітектури та містобудування є головним архітектором міста.

До цього призначення, Дмитро Котляров працював головним архітектором проектів ТОВ “Майстерня МОСТ”, має кваліфікаційний сертифікат архітектора, є членом Спілки архітекторів України та містобудівної ради Рівного. Розробляв різні проекти громадських міських об’єктів, є автором і співавтором багатьох проектів приватних і багатоквартирних будинків, офісних центрів, інших будівель. Проводив воркшопи з проблем розвитку громади та урбаністики, відкриті лекції та виступи на тему розбудови міста та партисипації.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: