Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Європристрасті

Познайомитися зі школярами прийшли відомі в області та за її межами гравці та арбітр, а також футбольні функціонери, зокрема голова Рівненської обласної федерації футболу  Володимир Поліщук та голова Рівненської міської федерації футболу  Валерій Гладков, зірки футбольного клубу «Славія»  Сергій Дьомушкін та Роман Байрашевський, футбольного клубу «Кардинал-Рівне»  Андрій Паршиков та Олександр Бондар. Усі вони принесли подарунки. На свято також завітав арбітр національної категорії  Микола Васюта, котрий перевірив знання учнів з правил гри у футбол. За правильні відповіді учасники отримали футбольні призи.
Підготовці свята передувало написання учнями творів та виконання малюнків на тему футболу. За кращі роботи учасники отримали призи. Учні «Колегіуму» також продемонстрували свої вміння у спортивній частині програми - естафетах (веденні м’яча, ударах по воротах та жонглюванні м’ячем), у футбольній вікторині.
Учні «Колегіуму» беруть активну участь не лише у спортивних змаганнях, а й у різноманітних акціях, які проводили цього року НОК України, - «Олімпійська мандрівка» та УЄФА - «Супроводжуй футболістів». Саме в останній учень 2-Б класу Ярослав Германюк став переможцем і виграв поїздку на футбольний матч Данія - Португалія, де буде виводити на футбольне поле гравця національної збірної однієї з цих команд! За свою активність учень отримав з рук голови Рівненської обласної федерації футболу  Володимира Поліщука футбольні сувеніри з атрибутикою чемпіона України сезону 2011-2012 футбольного клубу «Шахтар».
Наприкінці свята гості побажали учням побільше займатись фізкультурою, любити спорт і вести здоровий спосіб життя. Гостей проводжали оплесками та щирими словами подяки, адже кожен з учасників свята отримав на згадку подарунок та позитивні емоції.
Організувати зустріч з футболістами та забезпечити учасників свята футбольними  сувенірами й атрибутикою допоміг голова Рівненської обласної федерації футболу  Володимир Поліщук, котрого із колегіумом пов’язують не лише прихильність, але й роки навчання.
На згадку про свято та на радість вихованцям школі подарували м’ячі та літературу.
• Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: