Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Єноти-ракуни, яких евакуювали з Дніпропетровської області добре себе почувають у Рівненському зоопарку

Серед евакуйованих тварин, які прийняв Рівненський зоопарк є дикі тварини, від яких власники відмовилися, і які назавжди залишаться жити у закладі, як незаплановані мешканці.

Серед таких тварин у зоопарку утримується 20 єнотів (ракунiв) вивезених з приватного розплідника, який припинив існування у Дніпропетровській області. Цих тварин неможливо влаштувати в інші зоопарки, але звірі користуються великою симпатією з боку відвідувачів парку і тому ми створили для них постійну експозицію - «Форт єнотів».

Після карантину та інших необхідних заходів для подальшого утримання в зоопарку єноти розміщені на території в умовах, близьких до природних місць проживання. Загальна площа території з двох сполучених вольєрів не менше 150 м2 (згідно з нормами), забезпечена природним джерелом води та укриттями. Також експозиція оснащена освітніми стендами.

Ми сподіваємося, що звірятам, які ніколи не бачили природного грунту, дерев і води, проживши значну частину свого життя на бетоні, в цьому вольєрі буде добре і затишно.

Приходьте до Рівненського зоопарку і Ви самі зможете в цьому переконатися!

Рівненський зоопарк


 

#відпочинок  #зоопарк  #еноти 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: