Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Електронні інструменти Дядьковицької громади

Сучасний світ дуже стрімко розвивається під впливом інновацій у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Управління державою, містами і громадами, комунікація влади і мешканців все частіше здійснюється з використанням цих технологій.

Завдяки реалізації проєкту «Електронні сервіси для побудови сталої моделі взаємодії влади і мешканців Дядьковицької територіальної громади», жителі громади не відстають від сучасних тенденцій.

Основу електронної демократії складають сервіси на базі платформи E-DEM; «Місцеві петиції»; «Громадський бюджет»; «Відкрите місто»; «Консультації з громадськістю».

Для інформування про виконання програм соціально-економічного розвитку, бюджету громади, розроблені інтерактивні дашборди. Для інвесторів будуть цікаві інвестиційна карта та карта вільних земельних ділянок. Громада також розробила туристичну карту з низкою вело маршрутів http://surl.li/bjhub.

Всі сервіси доступні на сайті громади https://dyadkovychi.org.ua/page/smart

Відкритість, прозорість, підзвітність влади та участь в управлінні громадян стають основою для належного врядування, а технології забезпечують доступність та простоту цих процесів.

До речі, керівництво проектом здійснює громадська організація «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» яка перемогла у конкурсі фонду «Східна Європа» за фінансової підтримки ЄС на впровадження інструментів civic tech в умовах пандемії.

Олександра Нагорна


 

#Електронні сервіси  #громада 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: