Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Друге відділення відкрили у Рівненській міській лікарні для хворих на COVID-19

В центральній міській лікарні, яка є опорною для пацієнтів з коронавірусом, вперше з часу зниження кількості хворих на ковід у 2021-му році, знову збільшують кількість ліжкомісць. 

Джерело Рівне.Суспільне. 

Від середини червня кількість хворих, які потребували госпіталізації чи підключення до апаратів штучної вентиляції легень, зменшилась до трьох десятків. Це дозволило використовувати під потреби лише одне відділення лікарні.

На початок вересня кількість хворих перетнула позначку в три десятки, тож закладу довелось збільшувати кількість ліжкомісць.

"Ми відкрили ще одне перепрофільоване ЛОР-відділення, щоб було куди класти людей. Поки що такого глобального відчуття, що різко збільшується кількість пацієнтів – немає. Зараз 32 людини, це небагато, адже загалом у нас запатентовано 300 місць", – каже Ігор Дундюк.

За інформацією Суспільного, в інфекційному відділенні, куди на початку пандемії везли у першу чергу, пацієнтів немає – там проводять ремонт.

"Якщо треба буде – розгорнемо усі 300 ліжок в лікарні. Зараз по віку, можна сказати, що молодих пацієнтів немає, є середнього і старшого віку", – сказав лікар.

За офіційною статистикою, станом на травень 2021-го року в ЦМЛ з діагнозом COVID-19 лежало півтори сотні людей. До середини червня цей показник знизився до кількох десятків.

#підготовка  #COVID-19 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: