Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Дівчата з Острога відправили вже другий автомобіль для ЗСУ

Єлизавета Аршинова, Дарина Олішевська та Юлія Степанюк волонтерять ще з 2014 року. Під час благодійних ярмарків продавали власноруч виготовлені вироби зі стрічок та бісеру. За виручені кошти разом із своїми батьками купували амуніцію та спеціальні військові годинники.

На початку повномасштабної війни дівчата долучилися до плетіння маскувальних сіток. Далі вирішили продавати солодощі, квіти, еко-сумки, а кошти передавати на потреби 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Першу суму, яку вдалося зібрати - 10 тисяч гривень. Далі дівчата вирішили подвоїти свої старання і вже виходили на ярмарки двічі на тиждень – щочетверга та щонеділі. Таким чином вже назбирали на два автомобілі – є Skoda Oktavia Combi та Фольксваген Т4.

«Насправді, ми лише частина команди волонтерів, - розповідає Єлизавета Аршинова. - Є ще багато людей, які допомагають нам із пошуком авто, доставкою, фарбуванням та ремонтом. Волонтерять як люди похилого віку, і діти з батьками. Маленькі клієнти допомагають не тільки купуючи щось, а й самі випікають, приносять свої десерти на продаж».

Навесні окрім виробів вони продавали тюльпани. Дівчата згадують, що до них часто приїздив дідусь на велосипеді. Він дуже хотів придбати цибулини та висадити їх біля будинку, але у нього не було коштів. Тому вони просто подарували йому пакет з насінням тюльпанів, а вже через тиждень він приніс гроші.

Нині дівчата продовжуються волонтерити. Просять майстрів з Рівненщини та з України долучатися до благодійного аукціону. Адже виробів не вистачає, а асортимент потрібно постійно оновлювати.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
За тел. 068 646 38 27 - Єлизавета,
або пишіть в інстаграм @razom_do_peremohy_ostroh


 

#ЗСУ  #допомога  #волонтери 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: