Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Директора Рівненської АЕС Павлишина, сина якого підозрюють у побитті до смерті 64-річної жінки, перевели на іншу посаду

Павла Павлишина перевели на посаду директора ВП "Атомремонтсервіс". Тепер обов’язки генерального директора Рівненської атомної електростанції тимчасово виконуватиме головний інженер РАЕС Павло Ковтонюк

Про це повідомляє "Енергоатом", передає "Еспресо.Захід". 

"Від сьогодні, 27 червня 2022 року, генерального директора ВП "Рівненська АЕС" Павла Павлишина на період дії воєнного стану відповідно до статті 3 Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" переведено на посаду директора ВП "Атомремонтсервіс", - йдеться у повідомленні.

На цій посаді, Павло Павлишин має забезпечити якнайшвидшу ліквідацію пошкоджень критичної інфраструктури внаслідок бойових дій та окупаційної діяльності ворога в м. Славутич та на об‘єктах, розташованих у Чорнобильській зоні відчуження на майданчику Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива ВП "Атомремонтсервіс", а також своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт, зокрема й аварійних і позапланових, на майданчиках АЕС та інших об‘єктах Енергоатома.

Зазначається, що таке кадрове рішення сприятиме об‘єктивному й неупередженому розслідуванню правоохоронних органів щодо побиття і подальшої смерті 64-річної жінки у Вараському районі Рівненщини.

При цьому обов’язки генерального директора Рівненської АЕС наразі виконуватиме головний інженер РАЕС Павло Ковтонюк. Виконання обов’язків головного інженера станції покладено на заступника головного інженера з технології та інжинірингу Вячеслава Стоянова.

  • 18 червня Євген Павлишин, син директора Рівненської АЕС  жорстоко побив 64-річну жінку. Постраждала потрапила у лікарню з травмами голови, де згодом померла. При цьому сам директор Рівненської атомної електростанції Павло Павлишин заявив, що у разі доведення вини його син понесе покарання.

#РАЕС 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: