Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Чому не ходять в клуб у Заболотті?

Перерозподіл цьогорічних залишків бюджетних коштів і формування бюджетів на наступний рік – питання, котрі у ці передноворічні дні актуальні, як ніколи, для громад нашої області. І, як уже фактично усталилося за роки незалежності, якщо треба «підрізати» бюджет, то починають це робити зазвичай зі сфери культури. Ймовірно, і на наступний рік скорочення видатків теж буде відбуватися за відпрацьованою схемою.

Принаймні, у ФБ-групі  «Наша Рокитнівщина» саме ця проблема і безвихідь із неї викликала роздуми і причетних до культури Рокитнівського району, і всіх, хто хотів би, щоб ситуація хоч якимось чином покращилася.

«Знаєте, що люди в Заболотті сказали, чому ніхто не ходить в клуб? Бо там прямо біля входу стоять дві високі давно всохлі (як і культура там) берези, які можуть впасти від любого вітерця і ще не дай Бог кого вбити. Правда, берези - то не жарт. Бо можуть вбити ще й працівників культури, які туди можуть прийти, до клубу. Врешті-решт на останній сесії райради депутати вирішили, що працівники культури в наступному році отримуватимуть мінімальну зарплату без усіляких премій і доплат. Усі. І ті, хто працює добре, і ті, хто абияк».

До речі, Вікіпедія про клуб у Заболотті подає такі відомості: «У 1970 році клуб знаходився в сільскій хаті. Завідуючим клубом був Кравченя Мина Якович. З 1985 року клуб перенесено в приміщення школи де він знаходиться і до нині».

Як бачимо, понад 30 років квартирує сільський заклад культури в приміщенні, яке значно старше за ті сумнозвісні берези, і перспективи в нього наразі такі ж туманні, як у всієї галузі культури на Рокитнівщині.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: