Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Чи потрібно вимикати на ніч Wi-Fi на телефоні, щоб він довше не розряджався

З часом мобільні телефони починають розряджатися швидше через знос батареї, і люди шукають способи продовжити термін її служби. Існує думка, що Wi-Fi (Вай-Фай) та Bluetooth (Блютуз) обов’язково потрібно вимикати на ніч, оскільки вони “садять” акумулятор. Розповідаємо, чи це так насправді.

Чи потрібно вимикати Wi-Fi для економії заряду батареї

Якщо ви знаходитесь в зоні дії хорошого сигналу Wi-Fi, вимикати його на ніч або заради економії заряду батареї не потрібно. Смартфон споживає менше енергії для підключення до Інтернету через мережу Wi-Fi, аніж через стільникову мережу (3G, 4G або EDGE). Крім того, якщо ви використовуєте програми, які мають доступ до вашого місцезнаходження, Wi-Fi передасть його телефону швидше та економніше, ніж енергоємний GPS. Це дійсно продовжить термін служби акумулятора вашого телефону.

Вимикати вай-фай потрібно в тих випадках, коли з’єднання постійно зникає, а телефон шукає хороший сигнал. У такому випадку, при наявності хорошого стільникового з’єднання для передачі даних, краще покластися на 3G або 4G.

Чи правда, що Bluetooth садить батарею

Bluetooth свого часу розробляли для мінімізації використання батареї, і згодом він став лише кращим. Таким чином, якщо функція увімкнена, але ваш смартфон не підключений до іншого електронного пристрою через блютуз, акумулятор витрачає зовсім незначну кількість енергії. Навіть при підключенні до пристрою Bluetooth LE з низьким енергоспоживанням (наприклад, фітнес-браслету), Bluetooth витрачає дуже мало заряду акумулятора. Інша справа – блютуз-навушники або блютуз-колонки, підключення до яких помітно впливає на батарею. Таким чином, якщо батарея швидко розряджається, дротові навушники можуть стати кращим вибором.

За матеріалом Itechua

#поради  #ІТ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: