Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Більше 44 тисяч гривень зібрали на ярмарку школярі Дубровицького ліцею

Учні та вчителі Дубровицького ліцею провели благодійний ярмарок. Продавали власну випічку, різноманітні солодощі, безліч прикрас та патріотичні синьо-жовті браслети.

Діти та педагоги згуртувалися, щоб зібрати кошти на військове спорядження для вчителя фізкультури, який зараз служить в ЗСУ. Так, спільними зусиллями учні вторгували 44 800 гривень.

«Ярмарок доводилося зупиняти та йти всім в укриття, адже часто лунали тривоги. Та незважаючи на це, дітям вдалося назбирати суму, на яку ми навіть не очікували. Все пройшло гарно. Зі школярами ми часто проводимо благодійні ярмарки та акції на підтримку військових, дітей-сиріт та дітей з особливими освітніми потребами, які є учнями нашої школи. Ми виховуємо повагу до інших, а особливо до тих, хто потребує допомоги», - зазначив директор навчального закладу Володимир Кушнір.

Крім того, майже кожен учень ліцею виготовив окопну свічку. Тож 400 свічок готові до відправки. Їх передадуть волонтерському центру, а там їх доставлять на передову нашим воїнам.

Рівненська ОВА


 

#ярмарок  #допомога  #ЗСУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: