Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Апеляційний суд підтвердив законність будівництва кіосків на Київській

Апеляційну скаргу управління містобудування та архітектури Рівного щодо кіосків на вулиці Київській Восьмий апеляційний адмінсуд не задовольнив. Це означає, рішення суду попередньої інстанції про скасування наказу управління про анулювання паспортів прив'язки кіосків залишається чинним, а тому будівництво цих споруд суд вважає законним. Постанову оприлюднили 16 лютого.

Джерело Рівне.Суспільне.

Рішення Рівненського окружного адміністративного суду апеляційний адмінсуд Львова залишив без змін. Нижче подаємо частину тексту цього рішення.

"До Рівненського окружного адміністративного суду надійшов позов Фізичної особи-підприємця (позивачем є замовник будівництва Олександр Сачевчич – ред.) до Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради, в якому позивач просить суд визнати протиправним та скасувати наказ Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради від 08.10.2021 № 71-О "Про анулювання паспортів прив`язки групи стаціонарних тимчасових споруд, зареєстрованих 14.01.2021 за номерами 01-ТС/1 та 01-ТС/2". Рішенням Рівненського окружного адміністративного суду від 02 грудня 2021 року позов задоволено повністю. Визнано протиправним та скасовано наказ Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради", – вказано у тексті.

Як зазначено в єдиному реєстрі судових рішень, постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття, тобто з 10 лютого.


 

#суд 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: