Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Альтернативне паливо — справжній рятівник

Окрім енергонезалежності та економії державних коштів, це також стимулює розвиток виробництва в краї, зауважив голова облдержадміністрації Василь Берташ.

Так, більше двох десятків комунальних і приватних підприємств Рівненщини вже почали виробляти гранули, щепу та пеллети, адже їх продукція стала затребувана на внутрішньому ринку. Зокрема, на Рівненщині 12 відсотків котелень продукують теплоносій із місцевої сировини. Відтак, із запуском нового об’єкта поряд з’являється й нове підприємство, орієнтоване на переробку відходів деревини та виробництво альтернативного палива. А це нові робочі місця та відрахування до бюджетів, зауважив очільник області. Тож він запевнив, що цю практику на Рівненщині впроваджуватимуть і надалі.

Водночас, щоб збільшити сировинну базу для виробничників альтернативного палива, в області реалізовують програму вирощування енергетичної верби. Цей проект має також вирішити проблему використання неродючих заболочених ґрунтів. Тож Рівненщина в комплексі підходить до питання переходу на альтернативне паливо, — резюмував Василь Берташ.

• Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: