Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Агенція розвитку Рівного» запрошує відвідати презентацію, щодо подальшої своєї діяльності

10 червня 2021 року на сесії Рівненської міської ради (VIII скликання) було прийнято рішення про створення комунальної установи «Агенція розвитку Рівного» Рівненської міської ради. 

Такі інституції відомі в Україні, як «Агенції розвитку міста» або «Інститут міста». Вони функціонують в багатьох містах країни та є такими собі «мозковими центрами», які напрацьовують найкращі рішення для розвитку міст, зокрема, через вивчення досвіду інших міст – як українських, так і іноземних – і які стають вхідними воротами для залучення в місто численних нових програм, різного роду зовнішнього фінансування: матеріально-технічної допомоги, грантів, кредитів, в тому числі і допомагають залучати інвесторів.

Представників бізнесу, громадськості, ЗМІ, керівників комунальних закладів та інших установ запрошують на презентацію подальшої  діяльності КУ «Агенція розвитку Рівного» та можливостей майбутньої співпраці. 

Захід відбудеться 17  червня 2021 року о 17:00 в приміщенні «Майстерня міста», за адресою м.Рівне, вул. Лермонтова, 6 (1й поверх). 

У зв’язку з обмеженою кількістю місць та дотриманням карантинних вимог,  просимо пройти попередню реєстрацію:  

https://forms.gle/TvmhKv4hgNBiw1ZN7 

Рівненська міська рада

#Агенція розвитку Рівного 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: