Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Агенція регіонального розвитку Рівненщини підсумувала роботу за минулі півроку

Реалізація проєкту «Розвиток людського капіталу в агро-органічному секторі економіки», робота над створенням індустріального парку, розробка проєкту «Організація навчального центру з підготовки кадрів для меблевих виробництв», а ще участь представлення інвестиційного потенціалу області на різноманітних форумах.  Ці та інші заходи за півроку реалізувала «Агенція регіонального розвитку Рівненської області». 

Сьогодні в ОДА відбулося засідання наглядової ради установи.  У рамках заходу підсумовували діяльність Агенції за ІІ півріччя минулого року, а також затвердили план роботи на січень-червень 2022 року.  Участь у засіданні взяли заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко та заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, який очолює наглядову раду.

«Агенція є інституцією розвитку, яка необхідна з точки зору проєктної діяльності, промоції та популяризації нашого краю. Основна її місія – залучення зовнішніх коштів, яке сьогодні ми бачимо у результатах її роботи. Раніше фахівці установи долучалися до розробки Стратегії Рівненської області до 2027 року, а тепер брали участь у моніторингу її виконання», - прокоментував Сергій Гемберг.

Тим часом серед планів Агенції на цей рік – подальша реалізація проєктів щодо мережі індустріальних парків та агро-органічного сектора економіки, консультування тергромад щодо залучення інвестицій, створення Хабу регіонального розвитку області, організація діяльності Рівненського меблевого кластеру та подальша розробка грантових проєктів. 

«Плануємо зосередити увагу на представниках малого і середнього бізнесу. Адже сьогодні для них дуже відчутними сталі такі несприятливі фактори, як підвищення вартості енергоносіїв, податкові зміни. Тож напрацьовуватимемо шляхи їх підтримки», - резюмував директор Агенції регіонального розвитку Рівненської області Олександр Процюк.

Рівненська ОДА

 

#агенція  #підсумки 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: