Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

880 балонів медичного кисню для боротьби з COVID-19 відвантажив до лікарень «РІВНЕАЗОТ»

ПрАТ «Рівнеазот» за час пандемії COVID-19 безкоштовно відвантажив медичнимзакладам Рівенської області 880 балонів з медичним киснем (близько 5280 м3).

Допомогу від підприємства отримало сім медичних закладів області: Рівненська обласна лікарня, Центральна міська лікарня, Рівненська міська поліклініка №2, а також районні поліклініки Дубна, Здолбунова, Клеваня та Острога.

«У 2020 та 2021 році допомога медицині стала ключовим напрямком допомоги «Рівнеазоту» місту та області. Ми ефективно співпрацюємо з керівником області та мером міста, постійно на зв’язку з місцевими органами з управління охорони здоров’я. Переконані, що в такій ситуації, яка склалась, влада та бізнес повинні об'єднуватися та швидко знаходити рішення, які допомагають рятувати життя. Бізнес має допомагати регіонам присутності, допомагати громадам та людям. Наразі ми можемо говорити про певний результат. Медичні заклади регіону, з якими ми співпрацюємо, повністю забезпечено киснем. Ми продовжуємо надавати цю допомогу»,– наголосив Голова Правління ПрАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда.

Виробництво та відвантаження кисню проводиться безпосередньо лікувальним закладам з дотриманням правил безпеки. Кисень, який виробляється на «Рівнеазоті» відповідає вимогам до медичного кисню.

«Рівнеазот» систематично надає допомогу нашій лікарні. Зараз допомога надається не лише коштами, а й обладнанням, різними матеріалами та послугами. При виникненні у лікарні проблем з забезпеченням пацієнтів киснем, ми звернулися за допомогою до«Рівнеазоту». Підприємство швидко відреагувало – вони не тільки надали балони з медичним киснем, але й допомогли  налагодити всю лікарняну систему забезпечення киснем. Реальні кроки з боку підприємства вже врятували багато життів. Дуже добре, що в місті є такі соціально відповідальні підприємства», – коментує заступник головного лікаря Центральної міської лікарні м.Рівне Ігор Дундюк.

Пресслужба РІВНЕАЗОТ

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: