Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

500-річчя Нобельського Євангелія відзначатиметься на державному рівні

500-річчя Нобельського Євангелія внесено до переліку ювілейних та пам'ятних дат, які будуть відзначатися на загальнодержавному рівні. Цією вітшною новиною поділилася у Фейсбук Валентина Тумаш-Ляховець, котра свого часу  першою натрапила на сліди древньої світині.

3 грудня 2019 року Верховна Рада ухвалила постанову "Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2020 році". Документ визначає перелік річниць найважливіших подій в суспільно-політичному житті України та ювілеїв видатних осіб, які у 2020 році повинні відзначатися на загальнодержавному рівні.
Постановою парламент рекомендував уряду створити організаційний комітет із відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2020 році та розробити й затвердити відповідні плани заходів.
Водночас профільним міністерствам (освіти та науки; культури, молоді та спорту; закордонних справ) рекомендовано проводити в навчальних закладах уроки, виховні години, засідання за круглим столом, конференції, інші тематичні заходи, приурочені до пам’ятних дат та ювілеїв; включити відповідні теми до переліку конкурсів МАН, а також до рефератів, курсових та дипломних робіт у навчальних закладах; забезпечити організацію у закладах культури тематичних виставок, експозицій, приурочених до пам’ятних дат та ювілеїв; опрацювати питання щодо завчасного включення найбільш визначних дат української історії до списку знаменних дат ЮНЕСКO

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: