Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

13-річна дівчина із поліського села купається навіть у тріскучі морози

Ось уже вісім місяців перевіряє на собі цілющі властивості води 13-річна Богдана Вовчук із села Заозер'я, що на Зарічненщині.

Мало не щодня вона публікує у соцмережі свої світлини, на яких видно, що дівчина, попри дату на календарі, не зраджує звичці попірнати у місцевому озері.

Район.Вараш поцікавився у дівчини, як вона захопилась таким незвичним хобі. Виявляється, спонукали семикласницю до цього деякі проблеми зі здоров'ям.

Під час одного з візитів до лікаря дівчина дізналась, що заради її хворобі може звичайне плавання. А оскільки басейна в селі нема, але є місцева водойма, то дівчина вирішила покращувати своє здоров'я в ній.

Богдана Вовчук зізнається: коли вперше заявила батькам, що буде плавати, вони були проти, адже на календарі була лише середина травня. Проте дівчина від свого наміру не відступила. Уже через деякий час лікар відмітив, що стан здоров'я його пацієнтки явно покращився, відтак заохотив дівчину іще наполегливіше працювати. Так її турбота про власне здоров'я перетворилась на корисну звичку.

«Я купаюсь щодня. Приходжу до озера. Сідаю на кладочку, «пробую» водичку, а вже тоді пірнаю», – скромно веде юна співрозмовниця.

Не злякали дівчину й тріскучі морози, які днями нагрянули.

«Мама з татом прорубали мені ополонку, щоб я могла й далі купатись», – продовжує вона та на підтвердження своїх слів демонструє фото.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: