Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Здолбунівська громада віддала останню шану Василю Шолоті

На жаль, скорботні дні у нашій громаді трапляються все частіше. Сьогодні земляки віддали останню шану Василю Шолоті – воїну ЗСУ, який віддав своє життя під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету та незалежності України.

Василь Шолота родом з Дубровиччини. Після військової служби у ЗСУ, куди його призвали у 1998-му, приїхав працювати до Рівного, де й зустрів свою майбутню дружину Ірину. Згодом родина жила у селі Кошатів. Василь розпочав власний бізнес. У них народилися трійко діток.


У 2014-му пішов добровольцем на фронт. Рік потому, у 2015-му, отримав важке поранення. Після поранення повернувся додому та проводжував працювати. У 2015 році був нагороджений медаллю «За оборону держави», мав нагрудний знак «Бійцю батальйону «Айдар».

Після початку повномасштабного вторгнення Василь відразу сказав дружині, що піде на фронт. І хоч у мобілізації йому відмовили, вирушив до Києва, де з побратимами пішли до ТРО. Потім була Чернігівщина, Прип’ять…

У квітні бійці отримали наказ рушати до Лисичанська. 13 квітня біля населеного пункту Борова на Харківщині їхній підрозділ прийняв бій, який для Василя і більшості його побратимів став останнім. Лінія фронту швидко пройшла місце бою, і настали дні важкого очікування. 21 квітня хлопці з його підрозділу повідомили, що Василя вже немає…

Лише 9 листопада, після звільнення території, де проходив бій, від командира військової частини надійшло повідомлення, що 13 квітня 2022 року Василь Шолота, вірний військовій присязі, загинув внаслідок вогневого зіткнення з військами російської федерації. Василь увесь час просив дружину: «Якщо загину, поховай мене у рідному селі на Дубровеччині, біля батьків». Тож його волю родина виконала.

А жителі Здолбунівської громади провели його в останню путь, уклонившись світлій пам’яті героя.
Розділяємо скорботу родини і підтримуємо її у ці важкі дні.

Здолбунівська міська рада


 

#Герої не вмирають  #шана 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: