Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Здобутки спортсменів Рівненської АЕС

У червні поточного року рівненські атомники, крім виконання планового завдання із виробництва електроенергії досягли значних результатів і на спортивній арені. Зокрема, в 17-му міжнародному Робітничому Фестивалі в місті Варна (Болгарія) у складі збірної команди НАЕК «Енергоатом» та низки спортивних змагань, пов’язаних із літньо-пляжною тематикою на реабілітаційно-оздоровчому комплексі «Біле озеро».

Уже традиційно улітку проводиться міжнародний спортивний фестиваль серед робітників, у якому постійно бере участь команда атомної промисловості України, а в її складі завжди присутні представники Рівненської АЕС. Загалом у фестивалі брали участь 800 спортсменів із 7 країн світу – України, Болгарії, Ізраїлю, Македонії, Мексики, Румунії, Сербії. До складу спортивної делегації НАЕК «Енергоатом» увійшли 11 представників РАЕС. У запеклій та напруженій боротьбі команда українських атомників здобула понад 20 нагород та Кубок за друге загальнокомандне місце. Жіноча та чоловіча збірна з пляжного волейболу принесли золото команді Енергоатома, перегравши болгарських суперників. Рівненську АЕС у складі збірної Компанії представляли серед дівчат: Анастасія Якубська та Мирослава Войтюк, серед чоловіків: Ігор Ципан, Андрій Середа та Іван Романчук.

«Вперше в історії фестивалю збірна чоловіча команда атомників із пляжного волейболу стала чемпіонами. Гра була надзвичайно напружена та завдяки злагодженим діям гравців команди та шаленій підтримці вдалося вибороти перемогу», – поділився емоціями від гри волейболіст Андрій Середа.

Збірна команда Компанії з плавання, серед яких по 3 представники РАЕС та ЮУАЕС здобула на фестивалі 6 золотих та 2 срібні медалі. Рівненські атомники – Руслан Федінчик, Галина Майданюк та Олександр Савчук брали участь у змаганнях із плавання в трьох індивідуальних програмах і одній змішаній естафеті вільним стилем (4/50). У підсумку, в загальнокомандний залік Галина Майданюк здобула 2 золота, Руслан Федінчик – 1 золото та 1 срібло, а Олександр Савчук і Руслан Федінчик спільно з колегами із ЮУАЕС вибороли перше загальнокомандне місце в естафеті. Команда Енергоатома зі стрітболу в складі Олександра Горового, Андрія Орєхова, Андрія Скоклюка (РАЕС) та Андрія Сламінського (ХАЕС) також зайняли почесне друге місце. Як зазначив старший тренер-викладач секції плавання комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) РАЕС Олександр Савчук, досягти таких результатів вдалося не лише завдяки наполегливим тренуванням, а й активній підтримці керівників Атомпрофспілки та її відокремлених підрозділів.

«Під час фестивалю всі отримали багато позитивних емоцій від спортивної події, яскравих ігор команд та просто спілкування зі спортсменами різних країн та обміну спортивним та культурним досвідом» – прокоментував Олександр Савчук.

За вагомий вклад рівненських атомників у спільну перемогу збірної команди Енергоатома та здобуття почесного другого загальнокомандного місця на міжнародного спортивному фестивалі генеральний директор РАЕС Павло Павлишин подякував та відзначив 11 спортсменів, які продемонстрували високі спортивні досягнення.

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле озеро» 26-28 червня став ареною спортивних змагань у таких видах спорту: пляжний футбол, пляжний волейбол (серед чоловіків та жінок), стрітбол (баскетбол), канат, гиря та дартс (серед чоловіків та жінок). Наймасовішим став турнір із пляжного футболу, за принципом «кожен із кожним» 5 колективів розіграли звання чемпіона. Кращою стала команда ветерани «Ізотоп-РАЕС», другою стала «Моноліт», а третьою – «Ізотоп-РАЕС».

Поповнилося КДЮСШ Рівненської АЕС і ще одним юним майстром спорту України. З результатом 2 год. 27 хв. Олександр Козодой посів друге місце у своїй віковій категорії на чемпіонаті України з плавання на відкритій воді, що проводився в Житомирі. Цей результат дав йому право на присвоєння почесного звання. Допоміг молодому плавцю досягти таких результатів старший тренер-викладач КДЮСШ РАЕС Олександр Савчук.

Готуються рівненські атомники й до наступних спортивних подій. Уже 18 липня, вперше в західній Україні в с. Сопачів відбудуться змагання з триатлону на дистанцію суперспринт (275 м/10 км/ 2.5 км). Організаторами заходу є: ГО СК "Амбер Трі Спортс" - Amber Tri Sports та Департамент культури, туризму, молоді та спорту Вараської міської ради. А вже 30 липня-1 серпня всіх охочих Рівненська АЕС запрошує спробувати свої сили на м’якій воді, під час міжнародного турніру з плавання на відкритій воді «Біле озеро».

Спорт на Рівненській АЕС та її місті-супутнику активно розвивається та популяризується. Завдяки підтримці адміністрації електростанції та профспілкового комітету велика увага приділяється спортивному гарту серед атомників та фізкультурному вихованню молоді, адже з нею пов'язують майбутні досягнення в спорті та професії.


Рівненська АЕС

 

 

 

#РАЕС 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: