Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Завтра у Рівному відбудеться прощання з Героєм Олександром Зарубою

Олександр Заруба народився у селі Новоселівка колишнього Млинівського району. Навчався у Рівненському кооперативному коледжі, а за тим відслужив строкову службу в армії у Броварах.

Після служби повернувся у Рівне, де створив сім'ю із коханою Тетяною, а чотири роки тому у подружжя народився син. Олександр важко щодня працював, аби забезпечувати родину. Та попри це завжди знаходив час для рідних - був люблячим та найкращим чоловіком для Тетяни, дбайливим та турботливим батьком для маленького сина та 14-донечки від першого шлюбу.

Війна увірвалася у сім'ю Заруб раптово, як і у тисячі інших українських домівок.

"Тоді, у лютому, Саша хотів з перших днів цим добровольцем захищати нашу країну. Мобілізували його у жовтні, він відразу зібрався. Дуже пишався тим, що йде служити, що може щось змінити у цій ситуації, що став частиною десанту," - розповідає дружина Героя Тетяна.

Про усе, що чекало Олександра на війні він рідним не розповідав.

"Бувало там всяке: і страх, і ненависть до ворога... Та більше і частіше все ж чули про любов до нас з сином, про те, як дуже хотів повернутися до нас, повернутися додому," - продовжує дружина.

Тетяна вже чекала чоловіка додому, адже знала - зовсім скоро він продовжить службу вдома.

"У Саші вже був підготовлений наказ про перевід у Рівне. Він вже мав їхати. Хлопці збиралися на завдання. Він міг відмовитися, але не зробив цього, пішов зі своїми побратимами. Це мало бути останнє завдання... Для Саші воно і стало останнім..." - розповідає Тетяна.

Сміливий, щирий, відданий обов'язку 35-річний Олександр Заруба загинув у бою в районі села Ступочки на Донеччині...

Прощання із Героєм відбудеться у вівторок, 28 лютого, о 10.00 на майдані Незалежності в Рівному. За тим чин похорону здійснюватимуть у Свято-Покровському соборі. Поховають їх на Алеї Героїв на кладовищі “Нове”...

*У разі оголошення повітряної тривоги прощання відбудеться або по її завершенню, або, у випадку затяжної, буде відмінено, - повідомляють у Рівненській міській раді.

Присутнім необхідно прослідувати в найближче укриття. Їх адреси можна знайти за посиланням bit.ly/rivne_shelters.

#ЗСУ  #Герої  #Рівне  #смерть 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: