Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Засуджено двох жителів Рівного за незаконне виготовлення тютюнові виробів та алкогольних напоїв

Рівненський міський суд підтримав позицію Рівненської обласної прокуратури та визнав винним двох чоловіків у двох кримінальних провадженнях у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204 КК України.

Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів та прокурором доведено в суді, що 31-річний мешканець міста Рівного збував незаконно виготовлені тютюнові вироби та алкогольні напої, у тому числі з присутніми на них підробленими марками акцизного податку.

Вироком суду чоловіка визнано винним у скоєні злочину та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на три роки з конфіскацією майна та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Також, визнано винним 35-річного жителя міста Рівне в незаконному придбанні, перевезенні, використанні при продажу незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк чотири роки із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

На даний час вироки законної сили ще не набрали.


Рівненська обласна прокуратура

#102  #прокуратура  #контрафакт 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: