Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Заступник мера Рівного вакцинувався від COVID-19

3 березня заступник міського голови з питань медицини, соціального захисту та учасників бойових дій Юрій Поліщук вакцинувався від COVID-19. Зробив це в КНП «Центральна міська лікарня» РМР, де мобільна бригада проводить вакцинацію від ковіду.

Юрій Поліщук власним прикладом хотів показати, що вакцина, це єдиний дієвий захист від COVID-19.

- Дорослі, думаючі люди повинні дбати про своє здоров’я. Я вважаю, що рівняни мають бути захищені, а єдиний доведений наукою дієвий механізм профілактики будь-якого вірусного захворювання - це вакцинація. Зробив сьогодні сам і закликаю всіх мешканців приходити вакцинуватися, - пояснює Юрій Поліщук. - Вакцина якісна, сертифікована, безпечна. Всього буде 5 хвиль вакцинування, перша - це медичні працівники, але є можливість і громадським активістам щепитися теж. Бо щодня можуть бути залишки вакцини і, щоб не втрачати їх - можна використати з користю.

Нагадаємо, що перший етап вакцинації на Рівненщині розпочався минулого тижня. Область отримала понад 17 тисяч доз вакцин від COVID-19 Oxford/AstraZeneca (Covishield).” У Рівному створено вже дві мобільні бригади, які будуть проводити вакцинацію проти ковіду.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: