Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Запрошують свідомих рибалок та небайдужих громадян Рівненщини на прибирання до Міжнародного дня чистих берегів

У треті вихідні вересня весь світ відзначає «Міжнародний день чистих берегів». З цієї нагоди 18 вересня (субота) о 10:00 запрошуємо усіх охочих на прибирання заплави Басівкутського водосховища у м. Рівне, Хріницького водосховища, поблизу сіл Боремель, Товпижин та Хріники, берег оз. Сосно поблизу с. Неньковичі та ін..

Метою заходу є привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об'єктів, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, а також підвищення екологічної свідомості громадян. За літній період береги водойм місцями перетворилися на смітники. Сміття, викинуте на берег, потрапляє у воду, що становить загрозу не тільки для самих водойм, водних мешканців, а й для людини.

Рівненський рибоохоронний патруль запрошує усіх бажаючих прийняти участь в акції. Прибирання відбудеться із дотриманням карантинних норм, обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.

Нагадуємо, що під час заходів до Міжнародного дня чистих берегів, в різних країнах світу, організовують акції на узбережжях річок, морів та океанів з метою запобігати забрудненню побутовими відходами водних ресурсів. Подію започаткували в 1986 році та з кожним роком він набуває все більшої необхідності.

#екологія  #день 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: