Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Забудовнику на Басовому Куті мало землі для паркування автомобілів

На вулиці Чорновола, поблизу озера, уже побудували два семиповерхових житлових будинки. Тепер підприємиця Галина Юшчишина хоче звести й третю багатоповерхівку, подібну до уже двох побудованих. Однак виявилось, що для реалізації задуманого в неї недостатньо землі у власності, щоб забезпечити усіх власників квартир у будинку місцями для паркування. Тому забудовник уже заявив про свої наміри просити у міської ради землю, що поряд. Але проти такого будівництва виступила архітектурно-містобудівна рада, яка відмовилася давати дозвіл на забудову земельної ділянки, якої у підприємця немає. 
Джерело Рівне вечірнє.

Тарас Шумейко, архітектор, якого найняв забудовник:

— На першому поверсі будинку буде розміщуватися комерція, а вище — квартири. Передбачаємо, що в будинку буде 57 квартир, а ще комерційні приміщення. Мешканців потрібно буде забезпечити місцями для паркування автомобілів. Забудовник уже має чотири земельні ділянки у власності. Інвестору ще потрібна одна земельна ділянка, щоб облаштувати місця для паркування.

Сергій Коханюк, начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Рівненської області:

— Мені не подобається ситуація, коли забудовник намагається максимально забудувати свою земельну ділянку. Однак проблеми, які після цього виникають, хоче перекласти на місто. У нас є дуже багато квартир, реконструйованих під комерцію. Однак жоден власник не зробив собі та клієнтам місця для паркування. Автомобілі вони паркують у дворах будинків. Наразі у патрульної поліції маса звернень від ОСББ. Люди скаржаться, що всю дворову територію займають автомобілі клієнтів цих комерційних установ. Так виходить і в ситуації з майбутнім об’єктом на вулиці Чорновола. Якщо будувати на цій землі ще один семиповерховий будинок, то місць для паркування там не вистачить.

Дмитро Котляров, головний архітектор Рівного:

— З інвестором усе зрозуміло. Його цікавлять кількість квадратних метрів та їхня ціна. Однак місто цікавить загальний контекст. Тобто забудова повинна покращувати середовище навколо, а не робити гіршим. Тому на це будівництво ми будемо дивитися комплексно.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


 

#Басів кут  #будівництво  #конфлікт  #парковка 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: