Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

За спричинене ДТП житель Рівненщини проведе за гратами 3 роки

За підтримання публічного обвинувачення Вараської окружної прокуратури Кузнецовський міський суд визнав винним мешканця міста Вараш Рівненської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому тяжке тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 286 КК України).

Так, у суді прокурором доведено, що у березні минулого року обвинувачений, рухаючись власним легковим автомобілем по одній із вулиць Вараша, всупереч вимогам Правил дорожнього руху, виїхав на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з іншим легковим автомобілем, під керуванням місцевого жителя. Внаслідок необережних дій обвинуваченого потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження.   

Свою вину чоловік не визнав. Судом призначено покарання чоловікові у вигляді 3 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 2 роки.  

Слід зазначити, що вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному порядку відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України.

Рівненська обласна прокуратура


 

#102  #ДТП  #прокуратура 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: