Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"З Поліссям лишився назавжди..." - вечір-спомин пам’яті Володимира Коровкіна

22 жовтня у Палаці культури РАЕС відбудеться вечір-спомин пам’яті Володимира Коровкіна

Рік тому, 15 жовтня, на 91 році життя зупинилося серце Володимира Олександровича Коровкіна – заслуженого енергетика України, члена Академії інженерних наук, члена Правління-голови ветеранської секції ГО «УкрЯТ», авторитетного експерта ВАО АЕС та назавжди у пам’яті людей – першого генерального директора Рівненської АЕС, який очолював підприємство безперервні 30 років.

Справжнього лідера, Володимира Коровкіна, за життя відзначено багатьма нагородами, зокрема його високий професіоналізм удостоєно найвищою нагородою ВАО АЕС «Excellence Award» та почесним місцем у списку шести кращих у світі операторів атомно-енергетичного комплексу. Під його керівництвом введено в експлуатацію усі енергоблоки РАЕС та енергоблок №2 ХАЕС. На честь людини-легенди започатковано іменну Премію, якою щорічно відзначаються активні рівненські атомники за вагомий внесок у розвиток електростанції, участь в процесі підвищення ефективності безпечного функціонування АЕС, здійснення творчого підходу у вирішенні виробничих питань, новаторські ідеї щодо вдосконалення обладнання, впровадження сучасних технологій, методів роботи. Також іменем Володимира Олександровича названо щорічний конкурс рефератів серед старшокласників міста-супутника – першого етапу всеукраїнського конкурсу Енергоатома.

Він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його професійні здобутки повинні й надалі надихати атомників на подальший розвиток галузі та України в цілому. До роковин світлої пам’яті Володимира Коровкіна 22 жовтня у Великій залі Палацу культури РАЕС відбудеться вечір-спомин «З Поліссям лишився назавжди…». Початок о 15:00. Вхід вільний.

За матеріалом РАЕС

#РАЕС  #шана  #Коровкін 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: