Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Як правильно вибрати кабель для заряджання смартфона

Сучасний гаджет неможливо уявити без кабелю, за допомогою якого і підключають його до комп’ютера або мультимедійної системи автомобіля, а також заряджають від зовнішнього акумулятора або електромережі. Але мало хто знає, як вибрати хороший кабель для зарядки свого смартфона зазначили в Itechua.

Найчастіше ніхто навіть не думає, що такий нехитрий предмет як відрізок дроту з роз’ємами на його кінцях варто підбирати з розумом. Неякісний кабель не просто може не працювати, але й цілком здатний призвести до неполадок смартфона або зовсім влаштувати пожежу. Уникнути цього можна, якщо дотримуватися ряду правил, які допомагають вибрати відповідний кабель USB для заряджання телефону.

Підібрати тип кабелю

Найбільш очевидний, але, як показує досвід, не для всіх і не завжди пункт. Сучасні смартфони мають роз’єм USB Type-C, гаджети Apple – роз’єм Lightning, але залишилося ще незліченну кількість гаджетів, фото- та відеокамер, “пауербенків” і так далі з роз’ємом microUSB. Враховуючи конструктивні особливості свого телефону, вже можна звузити коло претендентів при виборі дроту для заряджання.

Вивчити силу струму

Не в плані повторити шкільний курс фізики, а дізнатися про характеристики кабелю для зарядки смартфона і зарядного пристрою. Якщо провід здатний передати менший струм, ніж видає зарядник, то час зарядки збільшиться, або може вийти з ладу акумулятор. Отже, такий провід не підійде для зарядки телефону.

Якщо виключити поділ за типами на Lightning і USB, не брати до уваги колір і розмір, всі кабелі виглядають приблизно однаково. Тому ми допомагаємо вам підібрати хороший кабель для заряджання телефону

 

#поради  #смартфон  #ІТ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: