Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Волонтери чи шахраї – хто збирає кошти на благодійність у Вараші

У Вараші знову з’явились псевдоволонтери. Вони збирають ніби-то на лікування дитини. Проте, їх уже раніше було тут помічено і викрито, як шахраїв.

Житель Вараша Олександр Дерев’янчук опублікував таку інформацію: «Вчергове в місті псевдоволонтери розводять містян на гроші. Волонтер приїхав до Вараш з Луцька, збирати кошти «на лікування» дитини з Львівщини, під егідою благодійного фонду «Нитка надії» з Чернігівщини».

Все було б добре, але на «ОЛХ» знайшли оголошення про набір добровольців для збору грошей в рамках діяльності благодійної організації «Нитка надії», яку й демонструють на скриньках для збору пожертв.

«Ці лохотронщики були в місті ще 2021 році. Робота для «волонтера», який ні гривні не заробляє (з його слів)», – зазначає Олександр Дерев’янчук, а також додає: «Давно працюємо з такими гастролерами і висновок єдиний – 90-100 відсотків зібраних коштів ідуть в кишеню чортам-організаторам. Шановні містяни, донатьте гроші місцевим волонтерам і авторитетним благодійним фондам», – додає Олександр на своїй сторінці Фейсбук.

#Рівненщина  #Вараський район  #волонтери  #шахрайство 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: