Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Воїн ЗСУ з Рівного одним залпом "Града" спалив одразу 54 одиниці російської техніки

Український військовий з Рівного Дмитро Воронський, який служить у ЗСУ за контрактом, влаштував російським загарбникам "гарячу зустріч" на Донбасі.

За інформацією Hyser.ua.

Український військовий із Рівного Дмитро Воронський, який служить у ЗСУ за контрактом, влаштував російським загарбникам "гарячу зустріч" на Донбасі. Якось він розстріляв одним залпом із ракетної системи залпового вогню "Град" одразу 54 одиниці техніки окупантів.

Військовий розповів " Суспільне Рівне ", що знищив ворожу колону ще в перші дні широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. За це його нагородили орденом "За мужність" 3-го ступеня.

24-річний захисник України розповів, що РСЗВ "Град" за 20 секунд випускає 40 снарядів.

Він зазначив, що цю колону він із побратимами шукали день чи два. А коли знайшли, знищили її одним залпом.

"Вона їхала – і я одним пакетом (снарядів – ред.) розбомбив 54 одиниці техніки. Це робота нашої бригадної розвідки, артрозвідки. Вони дають нам цілі – а ми вже працюємо", – розповів український військовий.

Знищити ворожу колону було важко і дуже небезпечно. Адже "Град" стріляє максимально на 21 кілометр, тож для влучного вогню треба було підібратися ближче. Воїни ЗСУ тоді під'їхали на відстань 5 кілометрів, а після знищення колони їм довелося швидко їхати звідти.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: