Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Воїн з Радивилівщини загинув у боях за свободу України

У боях за Украну загинув Мохотонко Іван Володимирович (20.05.1984 – 13.03.2022 р.р.).

За інформацією ITV media group.

Про це повідомляє Радивилівська громада.

Старший солдат Мохотонко Іван Володимирович був учасником АТО, у 2015-2016 роках перебував на передовій у зоні антитерористичної операції. Під час оголошення загальної мобілізації в Україні був призваний до лав ЗСУ.

У загиблого Героя залишились батьки, дружина, двоє дітей - син 2007 року народження та донька 2014 року народження.

Тіло загиблого військовослужбовця сьогодні доправили у рідне село. Під час руху автоколони, яка перевозила тіло полеглого бійця, зустріти та віддати шану полеглому Герою зібралось чимало жителів міста, представники влади територіальної громади.

Вздовж дороги, по якій рухалась автоколона з труною, військовослужбовці утворили живий ланцюг. Із державною символікою та молитвою в серці усі схилились на коліна, зустрічаючи героїчно полеглого на війні земляка.

Прощальна церемонія із загиблим Іваном Мохотонком відбудеться завтра, об 11 годині в с. Перенятин, де він проживав з батьками.

У Свято-Введенському храмі с.Башарівка відбудеться заупокійне богослужіння, а поховають тіло Героя на кладовищі в с.Перенятин.

Телеканал "ITV media group" висловлює щирі співчуття родині та розділяє з вами біль утрати. Герої не вмирають!

Раніше ми повідомляли про загибель Андрія Савоніка, Богдана Семенчука, Євгенія Захоженка, Катерини Ступницької, Довгополюка Леоніда, Степана Пашка, Віталія Теслюка, Скібчика Петра, Іллюка Назара, Потаповича Олександра, Сергія Мовчуна, Нікітчука Павла та Марчука Василя, Василя Телетьона, Віталія Кучерука,Тараса Козлишина, Віталія Теслюка, Ігоря Усика, Артура Стібиша, Андрія Боровця, Ігоря Базилюка, Руслана Чайки та Іванни Поліщук.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: