Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Водойму Рівненського гідропарку обстежать для виявлення несанкціонованих стоків

Гідропарк Рівного обстежать водолази Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах для виявлення несанкціонованих стоків. 

Про це повідомив голова робочої групи міськради Рівного з напрацювання програми створення парку «Гідропарк» Роман Денисюк

Сьогодні відбулась зустріч з представниками Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах.

Домовилися, що водолази обстежать водойми Гідропарку. Основна ціль – пошук несанкціонованих стоків

Після обстеження буде направлено депутатське звернення в Рівнеоблводоканал, щоб зрозуміти, які з них є самовільними (тобто є потенційними джерелами забруднення). Далі процес ліквідації.

 Також сьогодні разом з Василем Корбутяком та Олександром Гребенюком поговорили про додаткові кроки для очистки озера. Домовилися, що найближчим часом будуть взяті проби води з різних ділянок водойм, щоб побачити якість та виявити, де вона погіршується.

Таким чином ми готуємося до першого засідання робочої групи щодо напрацювання Концепції створення парку "Гідропарк" (розпорядження міського голови від 21 липня  https://bit.ly/3iqREAZ).

20 серпня – важлива сесія Рівненської міської ради для майбутнього Гідропарку та Басівкутського озера. Будуть вирішуватися питання каналізування, а саме виділення земельної ділянки під каналізаційно-насосну станцію в районі вулиць Боженова та Красильникова.

Це буде великим початком того, що вже давно очікує цей мікрорайон Рівного.

В планах цього року:

  •  написання та затвердження програми створення парку;
  •  розпочати проектні роботи із забезпеченням необхідного фінансування;
  •  виділення коштів з міського бюджету на розробку проєктно-кошторисної документації для каналізування Гідропарку та Басівкута.

Для кращого спільного результату нагадуємо, що до 15 серпня триває online опитування ????https://bit.ly/3l4SwNg

#екологія  #гідропарк  #стоки 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: