Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Вихованці КДЮСШ Рівненської АЕС стали призерами міжнародних змагань з плавання

Вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) управління соціальних об’єктів Рівненської АЕС стали призерами турніру з плавання «Swimming Albena Cup -2021» (Болгарія).

Команда КДЮСШ РАЕС змагалася зі збірною командою «Варна» (Болгарія), а також спортсменами із шести областей України. Серед 500 учасників майже 80 юних плавців спортшколи РАЕС у різних вікових групах пробували свої сили в дистанціях 50, 100 та 200 м. Змагання проходили за різними стилями плавання: кроль, батерфляй, брас, кроль на спині, комплексне плавання. За результатами міжнародного турніру з плавання вихованці КДЮСШ РАЕС привезли 22 медалі та один кубок. Найбільше золота команді принесли саме дівчата: Динара Коротенко, Яроцька Кіра та Столярець Олександра.

Підтримку команд КДЮСШ РАЕС для участі в заході здійснили спортивний та батьківський комітети секції плавання. Готували ж дітей до змагань досвідчені тренери КДЮСШ Рівненської АЕС: Назар Усаченко, Роман Маркелюк та Юрій Багрій.

За словами тренера-викладача КДЮСШ РАЕС Назара Усаченка, усі призери змагань є перспективними спортсменами, які старанно тренуються та покращують свої особисті результати. «Щоразу, беручи участь у різного рівня змаганнях юні плавці демонструють яскраві перемоги та згуртованість команди. Варто відзначити, що в змаганнях у змішаній естафеті вільним стилем (4/50), команда з двох хлопців та двох дівчат КДЮСШ РАЕС у запеклій боротьбі здобули почесне друге командне місце серед восьми команд. Участь дітей у змаганнях міжнародного рівня – це чудова можливість налагодити дружні зв’язки з молодими спортсменами інших регіонів України, перейняти кращий досвід і, звичайно відпочити та набратися сил для нових спортивних досягнень», – наголосив тренер Назар Усаченко.

Професіоналізм тренерського складу Рівненської АЕС та умови, що створені на соціальних об’єктах електростанції дають змогу популяризувати здоровий спосіб життя та активного дозвілля серед майбутнього покоління міста-супутника.


РАЕС

#плавання  #РАЕС 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: