Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Виїзна соціально-психологічна допомога постраждалим від насильства

У Рівному з січня 2023 року розпочала роботу мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства. Як розповіла Суспільному кураторка проєкту, соціальна працівниця Олена Бобровська, психолог та фахівець соціальної роботи приїжджають безпосередньо до місця проживання або перебування людини й одразу надають соціально-психологічну підтримку.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

Бригада соціально-психологічної допомоги також інформує постраждалих про наявні медичні, юридичні послуги та про можливість поселення у безпечне місце, зазначила Олена Бобровська.

"Зараз у нас є понад 30 запитів. Це і виїзди, і співпраця з денним центром соціально-психологічної допомоги. Звертаються здебільшого жінки, але є і чоловіки. А переважають теми психологічного та фізичного насильства, хоча були й випадки економічного, коли один з подружжя обмежує в грошах іншого", — додала вона.

За словами кураторки проєкту, після надання психологічної допомоги постраждалих запрошують у Денний центр соціально-психологічної допомоги на подальшого тривалого подолання наслідків насильства.

"У залежності від випадків. Комусь вистачає разового виїзду мобільної бригади із наданням психологічної підтримки, де ми даємо наші координати й скеровуємо у зручний час до нашого центру. А були такі моменти, коли одразу під'їхали, поспілкувались і людина дала згоду на поселення до притулку. Виїзна допомога — це зручно і комфортно. Здебільшого постраждалі від насильства хочуть зустрітись у менш людних місцях, аби їхні потенційні кривдники не дізнались про це", — пояснила Олена Бобровська.

Фахівці мобільної бригади приймають та опрацьовують виклики з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 19:00, у вихідні — з 10:00 до 17:00.

Викликати мобільну бригаду за місцем проживання або перебування чи отримати коротку консультацію й інформаційну підтримку можна за телефоном: +38 095 033 20 09, або ж звернутися за адресою Центру: Рівне, вул. Василя Червонія, 29.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: