Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Відсторонений Павло Сільковський зайнявся власною справою

Рівненський лікар, який працював у реанімації, Павло Сільковський зайнявся власною справою після того, як його відсторонили від роботи через відмову вакцинуватися. Він стверджує, що відсторонення – не привід відчаюватися.

 «Кілька ідей, як можна діяти в такій ситуації, - пише лікар. - Знаю педагогів, які після відсторонення почали практику репетиторства. Хтось зняв офіс і зробили все офіційно, хтось - просто у себе дома. Дехто набирає менші чи більші групи і викладає уроки онлайн. Підтягують предмети, навчають хоумскулерів, готують до ДПА, ЗНО тощо. Дехто організувалися в спілку і почали свою онлайн школу. Кажуть, що стали заробляти краще і на попереднє місце навряд чи повернуться».

Джерело Рівне вечірнє.

Також він навів приклад сестри-господині, з якою працював раніше і яка через особисті обставини пішла з роботи. Вона успішно відкрила свою хімчистку. За його словами, медики мають безліч можливостей почати власну практику. А потім пан Сільковський навів для прикладу і власну історію:

«Один з моїх керівників пообіцяв мені якось швидкий кар‘єрний ріст. Але між обіцянками і реальністю виявилася завелика прірва. І це було трохи образливо. Але це також спонукало мене замість тривалого безглуздого чекання стати активним і згенерувати кілька ідей.

Але ж як їх реалізувати без грошей? І я почав шукати інвесторів. Як виявилось, є багато людей, які мають гроші і готові їх кудись вкласти. Але потрібні люди, які будуть працювати. І потрібна впевненість, що гроші вкладаються правильно. І якщо ти чітко донесеш свою ідею, то інвестор вкладеться, а ти отримаєш реалізацію своєї мрії….

Якщо спочатку я ображався на свого керівника, то потім був і є просто вдячний, що саме таким чином я зміг народити ідею, втілити її в життя, допомагати іншим, заробляти гроші, передавати свій досвід….Темна, на перший погляд, смуга в житті може стати злітною». 


 

#карантин  #Сільковський 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: