Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Відомо як будуть працювати заклади освіти області в "червоній зоні"

Як відомо, з 26 жовтня Рівненщина перебуватиме в «червоній» зоні епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим деякі комунальні заклади та підприємства Рівненської обласної ради змінюють режим роботи.

Так, Рівненська обласна філармонія скасувала заплановані на найближчий період концерти. Обласний краєзнавчий музей та його відділи – Літературний музей Уласа Самчука та Музей бурштину - тимчасово не працюватимуть.

Не обслуговуватимуть користувачів і в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. Через це термін користування книгами продовжили. У той же час, книгозбірня пропонує скористатися її онлайн-послугами та переглянути електронні ресурси.

В режимі онлайн всі масові заходи проводитиме Рівненська обласна бібліотека для молоді. Однак тут відвідувачів таки обслуговуватимуть, щоправда, за умови виконання вимог для «червоної» зони:

  •  повнолітні повинні мати з собою негативний ПЛР-тест (не більше 72 годин) або зелений (дві дози вакцинації) СOVID-сертифікат (електронний чи паперовий), або ж доказ про одужання від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатку Порталу «Дія»;
  •  особи до 18 років мають мати при собі документ, що засвідчує особу, та не мати ознак ГРВІ;
  • - усі працівники та користувачі бібліотеки повинні дотримуватися маскового режиму та дистанції.

З дотриманням усіх карантинних вимог працюватимуть історико-культурні заповідники в Дубно та Острозі, а також Культурно-археологічний центр «Пересопниця».

Як ми вже повідомляли, Рівненська обласна дитяча лікарня вводить тимчасові обмеження:

  • - забороняється відвідування пацієнтів в умовах стаціонару;
  •  відтерміновуються «планові» оперативні втручання;
  • консультація пацієнтів буде здійснюватися лише в кабінетах консультативної поліклініки;
  •  при плановій госпіталізації необхідно проводити обстеження на догоспітальному етапі відповідно до рекомендацій сімейного лікаря.

#карантин 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: