Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Відомо, що робитиме у США голова Рівненської обласної ради

Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук перебуває у США на запрошення Українсько-Американського Дому з метою участі у щорічному заході «Ukrainian Fair» у Сакраменто (Каліфорнія). Тема цьогорічного заходу - «Разом для кращого».

Про це повідомило видання 0362.ua.

Як зазначено в офіційному запрошенні, «Ukrainian Fair» є одним з найбільших україно-американських заходів у США. Його мета - представити різноманіття культури та історії України американській та українській громадам, а також сприяти зв’язкам між державами.

У цьогорічному заході візьмуть участь спеціально запрошені доповідачі, представники влади США та України, керівники громад та бізнесу, лідери громадської думки та ін.

Як зазначив Сергій Кондрачук, найближчим часом запланована зустріч з мером міста Федерал-Вей, очільником місцевої поліції, представниками торгово-промислової палати. Під час візиту також відбудеться низка зустрічей у Вашингтоні, зокрема - з конгресменами, представниками Білого дому. У різних містах США українці спілкуватимуться з нашою діаспорою, а також візьмуть участь у заходах, присвячених 30-й річниці незалежності України. Загалом візит досить насичений, тож про інші зустрічі та візити повідомлятимемо згодом.

У відрядженні Сергій Кондрачук перебуває до 1 жовтня 2021 року включно.

Про це інформують у пресслужбі Рівненської обласної ради.

#Кондрачук 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: