Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Вибухи на Сарненщині: у кар`єрі незаконно видобули 34 тисячі кубометрів граніту

На Рівненщині повідомили підозру директору товариства, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

В порушення правил використання надр було видобуто понад 34 000 кубічних метрів граніту на території родовища у Сарненському районі.

Як встановили працівниками управління стратегічних розслідувань в Рівненській області та слідчі слідчого управління ГУНП в Рівненській області, упродовж певного часу керівник товариства організував видобування корисних копалин шляхом вибуху. При цьому знав, що дія ліцензії закінчилася, а новий дозвіл ніхто не отримував.

Розуміючи незаконність дій, продовжував видавати накази про проведення масових вибухів. Таким чином з родовища незаконно було видобуто понад 34 000 кубічних метрів граніту, а державі завдані 114 млн грн збитків.

У межах кримінального провадження директорові товариства повідомили підозру за ч. 4 ст. 240 (незаконне видобування корисних копалин) Кримінального кодексу України. За скоєне підозрюваному може загрожувати позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Рівненська обласна прокуратура.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: