Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Велике будівництво" на Рівненщині триває

Сучасний спорткомплекс будують в селі Бродниця Зарічненського району. Він увійшов до президентської програми «Велике будівництво», тож буде завершений до кінця 2020 року.

Із ходом будівництва під час робочої поїздки ознайомився голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Наразі будівельники вже дооблаштовують роздягальні та душові кабіни. На черзі – спеціальне покриття в спортзалі і благоустрій території. Також продовжується закупівля спортивного інвентарю. Заклад буде сучасним і адаптованим для різних ігрових видів спорту», - розповів Віталій Коваль.

Цьогоріч з обласного бюджету на будівництво виділено 4,7 млн грн. Будівельні роботи тривають з дотриманням карантинних заходів.

Окрім Бродниці, програмою «Велике будівництво» на Поліссі передбачено завершення спорткомплексів в Сарнах та Дубровиці. Також кошти спрямують на будівництво Озерецької школи, що у Володимирецькому районі та реконструкцію Дубровицького НВК. Завершують будівництво дитсадка в Березному та реконструкцію дошкільних закладів в селі Переброди Дубровицького районів та у смт Клесів, що на Сарненщині.

Нагадаємо, в рамках президентського проєкту «Велике будівництво» на Рівненщині заплановано спорудження або реконструкція 5 шкіл, 5 садочків і 5 спортивних об’єктів, а також 73 км доріг.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: